18-letni Slovenec bo oral ledino in se zoperstavil Valentinu Rossiju
Zurnal24 pred 10 urami | David Buovski
Mark Kastelic bo nastopil na 24-urni dirki na znamenitem belgijskem dirkališču Spa Francorchamps.
V NADALJEVANJU PREBERITE: Prvič se bo zgodilo, da bo na 24-urni dirki v Belgiji nastopil Slovenec. Mark Kastelic bo nastopil z Audijem R8 LMS. Mladi Slovenec letos sicer nastopa v pokalu GT Masters za moštvo Razoon-more than racing. Prvič v zgodovini 102 leti stare vzdržljivostne dirke v Spa Francorchampsu bo na štartu tudi slovenski dirkač. 18-letni Mark Kastelic bo nastopil z Audijem R8 LMS in dirkal proti najbolj znanim dirkaškim imenom tega športa, tudi proti