Da bi se izognil sodišču, dvakrat grozil z bombo

Zurnal24 pred 17 urami  |  Domen Mal

Uroša Korošca ni bilo težko izslediti, saj je klical s svojega telefona.

V nadaljevanju preberite: Uroš Korošec je okrajno sodišče v Trbovljah dvakrat obvestil o podtaknjeni bombi. Tam bi moral sodelovati v dražbenem postopku. Na včerajšnje sojenje v Ljubljani ga ni bilo, menda je v Nemčiji. Grožnje s podtaknjenimi bombami na slovenskih sodiščih niso redke. Minuli petek so jih prejeli po velikem delu države: v Ljubljani, Mariboru, Celju, Gornji Radgoni, na Ptuju, v Kranju in Novem mestu. Kot v prejšnjih primerih, tudi tokrat k sreči v

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference