Pred izvozom izgubil oblast in trčil v betonsko ograjo

Zurnal24 pred tremi urami  |  B. P.

Na dolenjski avtocesti je voznik izgubil oblast nad vozilom. V nesreči je utrpel hujše telesne poškodbe.

Policisti PU Novo mesto so bili v torek okoli 11.30 obveščeni o prometni nesreči na avtocesti A2 za smer Smednik–Dobruška vas. Nesreča se je zgodila približno 400 metrov pred izvozom za Dobruško vas. 39-letni voznik osebnega avtomobila je izgubil oblast nad vozilom in trčil v betonsko ločilno ograjo. Po trčenju je vozilo odbilo preko vozišča, kjer je nato trčilo še v varnostno ograjo. V prometni nesreči je bil udeležen le voznik osebnega avtomobila, ki je utrpel

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference