S prižgano cigareto zaspala, tako se je končalo
Zurnal24 pred 15 urami | B. P.
V torek popoldne so bili celjski policisti obveščeni o dimu, ki se širi v enem od stanovanjskih blokov.
Celjski policisti so bili okoli 14.30 ure obveščeni, da je stanovanjski blok ves v dimu. Po prihodu na kraj so ugotovili, da je ena od stanovalk zaspala s prižgano cigareto. Zaradi tega se je vnel jogi, dim pa se je razširil po stanovanjskem bloku. Ženska je potrebovala zdravniško pomoč. Policisti bodo podali kazensko ovadbo za kaznivo dejanje povzročitev splošne nevarnosti. Na kraju so posredovali gasilci PGE Celje in PGD Ostrožno, ki so zavarovali kraj dogodka,