Velika sprememba pod Vitrancem, odpirajo milijonsko naložbo

Zurnal24 pred dvema urama  |  N. Š.

Nova pridobitev v Kranjski Gori, za 6 milijonov evrov odprli sodobno sedežnico.

V nadaljevanju preberite: Kranjska Gora je dobila novo sedežnico Vitranc 2, vredno več kot šest milijonov evrov. Upravljavci napovedujejo preobrazbo iz pretežno smučarskega središča v celoletni gorski center. Zaradi varovanja divjega petelina bo naprava vsako leto tri mesece zaprta. Kranjska Gora bo v četrtek, na dan državnosti, uradno zagnala novo sedežnico Vitranc 2, eno največjih infrastrukturnih naložb v kraju v zadnjih letih. Projekt, vreden nekaj več kot šest

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference