Kansai Helios Domžale po osmih sezonah ne bo več nastopal v ligi ABA 2

Domžalec pred dvema urama  |  P. B.

Iz Košarkarskega kluba Kansai Helios Domžale so sporočili, da članska ekipa v sezoni 2026/27 ne bo nastopala v mednarodnem tekmovanju ABA 2 liga.

Odločitev je upravni odbor sprejel po napovedanem zmanjšanju sponzorskih sredstev. V klubu poudarjajo, da odločitev ni bila lahka, vendar je bila edina odgovorna. Kot so zapisali, morajo poslovati izključno v skladu s svojimi finančnimi zmožnostmi. Za domžalskim klubom je osem zaporednih sezon nastopanja na mednarodni jadranski sceni, kjer je pustil močan pečat. Kot vrhunec tega obdobja izpostavljajo organizacijo zaključnega turnirja v Domžalah, razprodano dvorano

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference