Feta bo znova igral za Maribor

RTV Slovenija pred tremi urami  |  D. S. M.

Po vrnitvi Zlatka Zahovića in Darka Milaniča v Ljudski vrt bo član nogometnega kluba Maribor znova tudi nogometaš Behar Feta.

Instagram prispevek: https://www.instagram.com/reel/DaAAm65o2qW/?igsh=bTMzeXhweTNhMnE1 Makedonski krilni napadalec, ki je nazadnje igral za Aluminij, je z vijoličastimi podpisal pogodbo do leta 2029. Klub je novico o njegovi vrnitvi potrdil na družbenem omrežju Facebook, prav tako so v sporočilu za javnost prestop potrdili pri Aluminiju. "Po predstavitvi športnega direktorja in trenerja so na vrsti okrepitve. Prvi nov obraz ne potrebuje dodatne predstavitve. Deset

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference