Sindikati SLG-ja Celje: Miha Golob je izgubil mandat zaradi neprofesionalnih praks in konfliktnosti

RTV Slovenija pred eno uro  |  T. L. Š.

V sindikalnih enotah SVIZ in GLOSA SLG-ja Celje so se odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, v katerem je oporekal novi izbiri za direktorja. Po njihovih navedbah je v njegovem mandatu gledališče sicer napredovalo, izgubil pa naj bi ga zaradi konfliktnosti.

"Ne verjamem, da sem mandat izgubil zaradi rezultatov. Rezultati so bili dobri. Ne verjamem, da sem mandat izgubil zaradi programa. Program je bil uspešen. Ne verjamem, da sem mandat izgubil zaradi razvoja gledališča. Gledališče je napredovalo," je Miha Golob zapisal v odprtem pismu. V sindikatih so ob tem napisali, da tudi oni ne verjamejo, da je mandat izgubil zaradi naštetih razlogov. "Drži, rezultati so bili dobri, program je bil uspešen, gledališče je

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference