Urška Klakočar Zupančič se je poklonila sinu: "Hvaležna sem, da sem tvoja mama"

Zurnal24 pred tremi urami  |  Ir. K.

Deček je imel hude zdravstvene težave.

V nadaljevanju preberite: Nekdanja predsednica DZ Urška Klakočar Zupančič se je na Facebooku poklonila sinu, ki se je v otroštvu soočal z epilepsijo. Razkrila je, da je njen sin pred desetimi leti vsakodnevno doživljal epileptične napade. Političarka je že prej javno spregovorila o sinovi bolezni, da bi pomagala staršem otrok s podobnimi težavami. Nekdanja predsednica Državnega zbora Slovenije Urška Klakočar Zupančič je ponosna mama dveh najstnikov, Davida in

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference