Predaja novega dvigala: zgodba srčnosti, solidarnosti in povezanosti
Domžalec pred tremi urami | I. P.
Po več letih prizadevanj, številnih dobrodelnih akcijah ter podpori posameznikov, organizacij in donatorjev je bil v Kamniku uspešno zaključen pomemben projekt.
V večstanovanjski stavbi so slovesno predali novo dvigalo, ki bo Indiri Radič omogočilo varnejši, lažji in bolj samostojen dostop do doma. Za uresničitev projekta so v vseh letih skupaj zbrali 60.000 evrov, del sredstev pa so prispevali tudi stanovalci stavbe. Novo dvigalo so ob prisotnosti stanovalcev, podpornikov projekta in donatorjev simbolično predali župan Matej Slapar, upravnik večstanovanjske stavbe Dejan Perčič ter Indira in Iso Radič. Pobuda za izgradnjo