Vreme: Prižgan rdeči alarm, v teh delih Slovenije bo najhuje
Zurnal24 pred tremi urami | Marko Gašparin
Do vključno torka bo po nižinah velika toplotna obremenitev. Najizrazitejša bo na Primorskem, v jugovzhodni Sloveniji in v večjih mestih, opozarja Arso, ki je za spodnjo polovico države prižgal rdeči alarm.
V nadaljevanju preberite: Pred nami so peklensko vroči dnevi. Za spodnjo polovico države prižgali rdeči alarm. Prihaja ohladitev, znano kdaj. Možne bodo krajevne nevihte. Danes bo pretežno jasno. V notranjosti bo nekaj vetra vzhodnih smeri, v Vipavski dolini šibke burje. Najvišje dnevne temperature bodo od 33 do 37 °C, piše v Arsovi vremenski napovedi. Arso je rdeči alarm za soboto prižgal zgolj za jugozahodni del države, za preostali del države pa oranžnega. Arso