Fileković: Na mundialu si izoliran od evforije doma

RTV Slovenija pred dvema urama  |  D. S. M.

Na svetovnem prvenstvu je ostalo še 32 reprezentanc. Mehika, Francija in Argentina so zbrale vseh devet točk, Zelenortski otoki pa so na svojem prvem prvenstvu prišli do zgodovinskega napredovanja. Izločilni boji obetajo izjemno končnico SP-ja.

Gost najnovejše epizode radijskega nogometnega podkasta Žoga je okrogla je nekdanji slovenski reprezentant Suad Fileković. Podrobno spremlja tekme Bosne in Hercegovine ter Hrvaške, pri zadnji zaznava določeno nasičenost, ki pa se lahko z novim vrhunskim rezultatom hitro izniči. Fileković sicer trdi, da bo Hrvaška tudi v prihodnje, po morebitnem odhodu Dalića z mesta selektorja, dala prednost domači stroki. "Mislim, da bodo iskali kar v svojem nogometnem bazenu. Tam

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference