Italijani pokvarili popoln slovenski teden v Stožicah

RTV Slovenija pred 2 minutama  |  S. J.

Slovenski odbojkarji so na koncu domačega turnirja Lige narodov v Stožicah doživeli poraz. Italijani so bili boljši s 3:1 v nizih. To je drugi poraz slovenske izbrane vrste v ligi, na vrhu lestvice je še neporažena Japonska, druga je Slovenija.

Slovenski odbojkarji so po treh tesnih zmagah in porazu na Kitajskem ob podpori domačega občinstva v slovenski prestolnici igrali izvrstno. Z borbeno igro so premagali Kanado in Bolgarijo, v soboto pa nadigrali Brazilijo ter skočili na drugo mesto lige in napredovali na peto mesto na svetovni lestvici. Toda varovance Fabia Solija je za konec čakala še kakovostna reprezentanca Italije. Slovenci so se s petkratnimi svetovnimi in sedemkratnimi evropskimi prvaki že

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference