Izgubili so ji novo osebno izkaznico, nato se je začela prava kalvarija

Zurnal24 pred tremi urami  |  Ksenja Žnidaršič

Ko se je osebna izkaznica izgubila na poti, se je za bralko začela večtedenska kalvarija med upravno enoto, Cetisom in Pošto Slovenije. Največ težav ji je povzročilo dejstvo, da do odpremne številke dokumenta sploh ni mogla priti.

V nadaljevanju preberite: Bralka je po naročilu nove osebne izkaznice nanjo čakala več kot tri tedne, nato pa ugotovila, da se je pošiljka očitno izgubila med dostavo Ker ni mogla pridobiti odpremne številke, so jo preusmerjali med upravno enoto, Cetisom in Pošto Slovenije. Osebno izkaznico so na koncu našli šele po njenem osebnem obisku pošte, pristojne institucije pa poudarjajo, da so takšni primeri redki. "Zaradi potekle osebne izkaznice sem morala narediti

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference