Voznik začetnik divjal po avtocesti, sledilo je tole ...

Zurnal24 pred dvema urama  |  Marko Gašparin

No, tole pa je neodgovorno.

Policisti so zjutraj na gorenjski avtocesti v smeri Karavank, na odseku Lesce - Lipce, ustavili 20-letnega voznika začetnika, državljana Avstrije, ki je z avtomobilom na odseku, kjer je najvišja dovoljena hitrost 110 kilometrov na uro, vozil s hitrostjo kar 203 kilometre na uro, so sporočili iz Policijske uprave Kranj. Kot so dodali, so mlademu vozniku začasno odvzeli vozniško dovoljenje ter ga pridržali. Z obdolžilnim predlogom so ga privedli v takojšnji postopek

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference