Vodilna ekipa lige v zadnjih minutah strla odpor Kraljev

SiolNET 06.01.2023  |  B. B., Pe. M.

Hokejisti Los Angeles Kings so v domači dvorani z 2:5 klonili proti Boston Bruins, ki je tri gole dosegel v zadnjih desetih minutah – pod dva se je podpisal Trent Frederic. Slovenski as Anže Kopitar je igral slabih 18 minut, podal za izenačenje na 2:2 in trikrat streljal na gol tekmeca.

Sportal Dallas se je opekel v Anaheimu #video Kalifornijci so srečanje proti vodilnemu Bostonu odprli dobro, Philip Danault je v 17. minuti zadel za vodstvo in soigralce na prvi odmor popeljal z rezultatom 1:0. V začetku druge tretjine je domačega čuvaja mreže Pheonixa Copleyja ugnal David Pastrnak, le dobri dve minuti zatem pa je Brad Marchand izkoristil kazen gostiteljev in zadel za prvo vodstvo Bostona na tekmi. Kralji so hitro odgovorili in z zadetkom Seana