Bruinsi v zadnji tretjini napolnili mrežo Kingsov

RTV Slovenija 06.01.2023  |  Mitja Lisjak

Potem ko so košarkarji Bostona v noči na petek ugnali Dallas, so za zmago poskrbeli še hokejisti iz TD Gardna. Ti so v gosteh s 5:2 odpravili Los Angeles Kingse. Anže Kopitar je prispeval podajo za drugi zadetek svoje ekipe.

Tekma je bila sicer precej izenačena, Bruinsi so šele v zadnji tretjini strli Kalifornijce. Ti so povedli z golom Philipa Danaulta v zaključku prve tretjine, a je gostom v drugem delu srečanja uspel preobrat. Najprej je David Pastrnak zadel s strelom iz zapestja po sredini, že nekaj trenutkov pozneje je po zgolj šestih sekundah power playa za vodstvo Bostona poskrbel zimzeleni Brad Marchand, ki je vratarja Pheonixa Copleyja premagal s strelom na lovilko z desne