Anže Kopitar podajal, a to ni bilo dovolj za zmago

SiolNET 22.01.2023  |  J. L., S. K., STA

Ekipa Nashville Predators je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma premagala Los Angeles Kings s 5:3. Anže Kopitar je kot podajalec sodeloval pri prvih dveh uspešnih akcijah gostov. Najprej je kapetan kraljev podal Seanu Durziju v 10. minuti uvodne tretjine za 1:2, nato pa za izenačenje na 2:2 Adrianu Kempeju v sedmi minuti drugega dela.

Liga NHL, 20. januar Quinton Byfield je nato goste povedel v vodstvo slabe tri minute pred koncem drugega dela igre. Kopitar je dve točki dosegel v 22 minutah in 21 sekundah na ledu, a so kralji vseeno izgubili tretjo tekmo v nizu. Tokratni tekmeci so odgovorili v tretji tretjini s tremi zaporednimi goli. Najprej je zadel Ryan Johansen, potem drugič na tekmi Matt Duchene, končni izid pa je tri minute in 50 sekund pred koncem postavil Cole Smith. Domači so pred tem