Naveza Dončić-Irving zablestela v polnem sijaju

SiolNET 03.01.2024  |  S. K., Špela Lenart

Košarkarji Dallas Mavericks so v noči na četrtek v velikem slogu prišli do svoje 20. zmage v sezoni. Zasedba Jasona Kidda je pred domačimi navijači s 126:97 odpihnila Portland Trail Blazers. Vprašanje zmagovalca je bilo odločeno praktično že po prvem polčasu, ki so ga domači dobili z 78:47. Izkazala se je naveza Luka Dončić-Kyrie Irving, ki je že v prvih dveh četrtinah skupaj dosegla 52 točk. Dončić je srečanje končal pri 41 točkah, Irving jih je dodal 29, oba pa sta srečanje ob visokem vodstvu končala že

Sportal Oklahoma se ne ustavlja, padla je letošnja najboljša ekipa "Kar zadeva komunikacijo znotraj naše ekipe, je danes na parketu sploh ni bilo. Kot trener prevzemam odgovornost za to. Moramo biti boljši," se je po zadnjem hudem porazu Dallas Mavericks proti Utah Jazz (90:127) s pepelom posipal strateg zasedbe iz Teksasa Jason Kidd, ki je po hudem torkovem porazu tokrat prišel na svoj račun in veliko bolj zadovoljen zapustil parket. Košarkarji Dallasa so tako