Nylander za Toronto izsilil sedmo tekmo v Bostonu

RTV Slovenija 03.05.2024  |  To. G.

Švedski zvezdnik William Nylander je z dvema goloma poskrbel, da je Toronto doma ugnal Boston z 2:1 in serijo velikih tekmecev izenačil na 3:3. V soboto se v Bostonu obeta spektakularna sedma hokejska tekma med Kosmatinci in Javorjevimi listi.

Mož odločitve na šesti tekmi v seriji Bruins – Maple Leafs je bil William Nylander, ki je dosegel oba gola Toronta. Prvega v zadnji minuti druge tretjine, drugega pa 2:13 minute pred koncem zadnje. Morgan Geekie je desetinko pred iztekom rednega dela za Boston le še kozmetično popravil izid in preprečil prvi "shutout" v končnici Josephu Wollu, ki je sicer ustavil 22 od 23 strelov gostov. "V mojih očeh smo pravzaprav že odigrali dve sedmi tekmi. Ob obeh nam je