Klavrna predstava naših rokometašic proti Nemkam

Necenzurirano 30.07.2024

Slovenske rokometašice so se na tretji tekmi v skupinskem delu na olimpijskih igrah v Parizu pomerile proti močnim Nemkam, ki so upravičile status favoritk in popolnoma razbile našo izbrano vrsto. Slovenke so se uspešno upirale pravzaprav samo v uvodnih minutah prvega polčasa, potem pa se je rezultatski zaostanek vseskozi povečeval in na koncu končal s kar 19 goli razlike (22-41).

Soliden začetek naših rokometašic, ki so v uvodnih minutah bile popolnoma enakovredne nasprotnice Nemkam, ki danes nujno potrebujejo zmago za uvrstitev v nadaljevanje tekmovanja, a kasneje je slaba realizacija naših rokometašic ter preveč napak, tako v napadu, kot v obrambi, terjala svoj davek. Nemke so zadevale, naše punce pa grešile, razlika pa je iz minute v minuto naraščala. Polčas se je končal z ogromnim rezultatskim zaostankam, Nemke so polčas dobile z