Bayern se je znesel nad Dinamom in mu nasul kar devet zadetkov

RTV Slovenija pred 2 dnevoma  |  M. L., M. R.

S šestimi torkovimi tekmami se je začela nova sezona Lige prvakov. Na derbiju večera na San Siru je Liverpool z 1:3 premagal Milan. Branilec naslova Real je bil doma z enakim izidom boljši od Stuttgarta, Bayern pa je s kar 9:2 odpravil zagrebški Dinamo.

V Milanu so sicer povedli gostitelji, že v 3. minuti oziroma po 167 sekundah je za veselje na še zdaleč ne povsem polnih tribunah (59.826 gledalcev) poskrbel Christian Pulišić. Po hitrem protinapadu je dobil žogo na desni strani kazenskega prostora in iz bližine zatresel mrežo z natančnim diagonalnim strelom. Liverpool je izenačil v 23. minuti, ko je Trent Alexander-Arnold poslal predložek z leve strani v kazenski prostor, z glavo pa je bil najvišji branilec