Šeško matiral Oblaka, a Leipzig v zadnji minuti klonil v Madridu

RTV Slovenija pred eno uro  |  R. K.

Nogometaši madridskega Atletica so v napeti tekmi uvodnega kroga Lige prvakov premagali Leipzig z 2:1. Benjamin Šeško je že v 4. minuti z glavo matiral Jana Oblaka, ki pa se je smejal v zadnji minuti, ko je odločil branilec Jose Maria Gimenez.

Prvi polčas na stadionu Civitas Metropolitanu v Madridu je navdušil. Ritem igre je bil izjemno visok, priložnosti so se vrstile. Obe ekipi sta bili zelo samozavestni. Atletico ostaja neporažen v letošnji sezoni, Leipzig pa je doživel prvi poraz po 24. februarju. Oblak je branil vso tekmo, Šeško je igral do 70. minute, Kevin Kampl pa je sedel na klopi Leipziga. Šeško učinkovito zaključil protinapad Rdeči biki, ki so na začetku nove sezone v Bundesligi končali