Riera ni bil čisto zadovoljen, četudi bi lahko bilo 10:1

RTV Slovenija pred tremi urami  |  Toni Gruden

Celje je ob domači premieri v glavnem delu evropskih tekmovanj poskrbelo za rekordno visoko zmago slovenskih klubov, na tribunah je vladala evforija, a kljub 5:1 proti Erdoganovemu klubu iz Carigrada celjski trener Albert Riera ni bil čisto zadovoljen.

“Dober polčas, slab polčas … Dogodki se med sabo razlikujejo. Dejstvo pa je naslednje – že dolgo časa nismo ohranili mreže nedotaknjene. Fantom sem pred tekmo rekel: Če nam bo tokrat uspelo, bomo zmagali. Toda ni jim uspelo. Nismo pričakovali ‘petarde’, cilj je bil nedotaknjena mreža. To je bilo moje prvo sporočilo fantom, da ne prejmejo gola. Nedotaknjeno mrežo mi še naprej dolgujejo! In to je tudi razlog, zakaj nisem zadovoljen. Zdaj pa sem z mislimi že pri