PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake

Regional pred dvema urama

Protokol RS je veteranskim organizacijam poslal novo vabilo na osrednjo proslavo ob dnevu državnosti, je za STA povedal v. d. direktorja Urada vlade za komuniciranje (Ukom) Sebastjan Jeretič. "Zaželeni so vsi praporiji," je poudaril.

Udeležbo so zaradi spremembe vabila potrdili v Društvu TIGR Primorske. Novo vabilo je brez zahteve, da morajo imeti praporji ali zastave na vrhu droga grb Republike Slovenije, zato se bodo proslave udeležili, je za STA povedal predsednik Društva TIGR Primorske Gorazd Humar. Na vrhu droga ima društvo sicer lipo. Odgovor Zveze združenj borcev za vrednote narodnoosvobodilnega boja (ZZB NOB Slovenije), ki ima na vrhu droga zvezdo, ali se bodo udeležili proslave, pa STA

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference