Slovenci po preobratu na kolena spravili tudi Bolgarijo
RTV Slovenija v tem trenutku | D. S. M., S. J.
Slovenski odbojkarji so večji del obračuna Lige narodov v Stožicah proti Bolgariji zaostajali, v četrtem nizu so se komaj rešili iz brezna poraza, nato pa prepričljivo dobili peti niz s 15:5 in na noge spravili številne navijače.
Slovenski odbojkarji še naprej blestijo, saj so na šesti tekmi prišli še do pete zmage. Zanimivo pa je, da so morali kar pri štirih tekmah garati vse do petega niza. Edina izjema je bila sredina tekma proti Kanadi (3:1). Po treh zaporednih izenačenjih do 3:3 so Bolgari ušli in dolgo časa vodili s tremi točkami razlike (5:8, 8:11, 12:15). Slovenci so se nato prebudili in s štirimi zaporednimi točkami sploh prvič povedli (16:15). A izkazalo se je, da je bilo to edino