"V Stožicah takšna energija, da nikoli ne obupaš in ne nehaš igrati"

RTV Slovenija pred 23 minutami  |  D. S. M.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je številne navijače prve tekme domačega turnirja lige narodov v Ljubljani navdušila z zmago proti Kanadi (3:1). Nocoj jih čaka še ena težka tekma proti Bolgariji.

Slovenci pa so ob všečni igri blesteli tudi na servisu, dosegli so osem asov. S četrto zmago in le enim porazom v Ligi narodov je Slovenija spet pri samem vrhu Lige narodov na trenutno četrtem mestu. V Stožicah je res fenomenalno igrati. Tu je takšna energija, da nikoli ne obupaš in ne nehaš igrati, kar smo pokazali tudi v prvem setu, ko smo izgubljali s 14:18 in se potem vrnili ter obrnili igro. Navijači so zagotovo lahko velika podpora. Kapetan Tine Urnaut se je

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem