ZARADI POŽARA EVAKUIRALI 34 STANOVALCEV: Ponoči zagorelo v zgornjih prostorih bloka
Regional pred tremi urami
Ponoči je zagorelo na enem od večstanovanjskih objektov na območju Škofje Loke.
Zaradi varnosti so evakuirali 34 oseb, od katerih so se nekateri po pogašenem požaru že vrnili nazaj v svoje domove, drugi pa so odšli k sorodnikom. Poškodovan ni bil nihče. Škofjeloški policisti so bili o požaru obveščeni danes ponoči okoli 2. ure. Zagorelo je v zgornjih prostorih oziroma strehi stavbe, po prvih podatkih zaradi napake na električni napeljavi. Premoženjska škoda po nestrokovni oceni znaša več deset tisoč evrov, so sporočili iz Policijske uprave