Škofja Loka: Sredi noči evakuirali 34 oseb

Zurnal24 pred eno uro  |  A. Š.

Danes ponoči, nekaj pred 2. uro, je na območju Škofje Loke izbruhnil požar. Zagorelo je v enem izmed večstanovanjskih blokov, na kraju pa so poleg gasilcev takoj posredovali tudi škofjeloški policisti.

"Po podatkih s katerimi razpolagamo, je zagorelo v zgornjih prostorih oziroma strehi stavbe. Zaradi varnosti je bilo evakuiranih 34 oseb, ki so se nahajali v objektu," so opisali na Policisjki upravi Kranj. Nekateri so se sicer po pogašenem požaru vrnili nazaj v svoje domove, nekateri pa so odšli k sorodnikom. Požar zaradi napake Policisti so kraj zavarovali in opravili ogled: "Po prvih podatkih je do požara prišlo zaradi napake na električni napeljavi.

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem