Lep korak Slovenk proti finalu

Zurnal24 pred tremi urami  |  STA

Slovenske odbojkarice so na Slovaškem prišle do izdatne prednosti v polfinalu evropske lige.

Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je na prvi polfinalni tekmi evropske lige v Nitri premagala Slovaško s 3:0 (16, 24, 16). S prepričljivo zmago v gosteh se je na stežaj odprla vrata za finale. Povratna tekma bo v sredo v Ljubljani. Izbranke italijanskega stratega Allesandra Oreficeja so na treh turnirjih lige svoje delo opravile z odliko. Brez izgubljenega niza so dobile vse tekme proti Črni gori, Gruziji, Islandiji, Latviji, Hrvaški in Severni Makedoniji.

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference