Slovenke na Slovaškem naredile velik korak k finalu Evropske lige

RTV Slovenija pred 23 minutami  |  D. S. M.

Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je na prvi polfinalni tekmi Evropske lige v Nitri premagala Slovaško s 3:0. S tem si je na stežaj odprla vrata v finale. Povratna tekma bo v sredo v Ljubljani.

Varovanke italijanskega stratega Allesandra Oreficeja so na treh turnirjih lige svoje delo opravile z odliko. Brez izgubljenega niza so dobile vse tekme – proti Črni gori, Gruziji, Islandiji, Latviji, Hrvaški in Severni Makedoniji. To ni uspelo nobeni drugi reprezentanci, tako da so Slovenke s prvim mestom napredovale v polfinale, v katerem so tekmice četrte po rednem delu Slovakinje. Te so prav tako dobile vseh šest tekem, a tekmicam prepustile dva niza. Premagale

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem