Obetala se je velika senzacija Tamare Zidanšek, potem pa …

SiolNET 17.01.2023  |  B. B.

Drugi dan teniškega turnirja OP Avstralije je na osrednje igrišče stopila naša Tamara Zidanšek. Njena nasprotnica je bila druga nosilka turnirja Ons Jabeur. Slovenka se je dobro upirala, nasprotnici parala živce, a žal na koncu ni bilo dovolj za prvovrstno senzacijo. Dvoboj se je končal po treh nizih z zmago Ons Jabeur 7:6 (8), 4:6, 6:1.

Sportal Murray presenetljivo dobil peturni maraton, Đoković se je sprehodil Ons Jabeur, druga igralka sveta, je prvi niz dobila po uri in osmih minutah. Foto: Reuters Škoda za zamujene priložnosti v uvodnem nizu Tamara Zidanšek je že v uvodni igri dvoboja nasprotnici odvzela servis in povedla z 1:0. Druga igra je bila na servis naše igralke zelo dolga. Na koncu jo je dobila Jabeurjeva in izenačila na 1:1. Naslednje tri igre je dobila druga nosilka turnirja in