Celovec v stremi goli v manj kot treh minutah odločil zmagovalca

SiolNET 20.10.2023  |  Pe. M.

Hokejisti HK SŽ Olimpija so po visoki nedeljski zmagi nad Asiagom (5:0) v petek gostovali pri Celovcu, za katerega igra Jan Muršak, njegov član je tudi Luka Gomboc. Ljubljančanom gre v gosteh odlično, kjer so zbrali vseh pet zmag, a tokrat je bil KAC premočan. Zmagal je s 4:0, za drugi gol na tekmi je podal Muršak.

Sportal "Naredili bomo vse, da zadržimo neko raven reprezentančnega hokeja. Bo pa težko." Za negativen razplet petkove tekme je bilo dovolj le nekaj slabih minut ob koncu druge tretjine. Pred tem so bili hokejisti Olimpije do 37. minute povsem enakovredni in si priigrali tudi nekaj priložnosti za zadetek. Toda v vratih domačih je bil razpoložen Christian Engstrand, tako da je mreža na celovški strani mirovala. Prav tako pa je goste reševal vratar Lukaš Horak. Foto: