KAC v manj kot treh minutah ob koncu druge tretjine napolnil mrežo Olimpije

RTV Slovenija 20.10.2023  |  A. G.

Hokejisti KAC-a so v 13. krogu Lige IceHL odpravili SŽ Olimpijo s 4:0. Zmaji so se dobro upirali do 37. minute, potem pa so v manj kot treh minutah prejeli tri zadetke.

Ljubljančani so doživeli drugi poraz na gostovanjih v letošnji sezoni, neuspešni so bili tudi v Szekesfehervarju. Vseh preostalih pet tekem v gosteh so dobili. V dvorani Tivoli še čakajo na prvo zmago, na domačem ledu so zbrali le eno točko. Gooch zapravil lepo priložnost za vodstvo Prva tretjina pred 3911 gledalci v prenovljeni dvorani Heidi Horten je minila ob zelo enakovredni igri. Najlepšo priložnost je imel Trevor Gooch, a se je izkazal vratar Celovčanov