Arhiv novic 03.05.2022
Umirimo um s pomočjo vadbe Dihamo z naravo
Domžalec 03.05.2022
Med skupinsko, brezplačno vadbo Dihamo z naravo se udeleženci pod vodstvom usposobljenih prostovoljcev in strokovnjakov naučijo preproste metode za umirjanje uma. Vadbo organizira humanitarno društvo Šola zdravja, zaradi sofinanciranja ministrstva za… »
Boksarski klub Hayat Kamnik v finalu državnega prvenstva z dvema boksarkama
Domžalec 03.05.2022
V Mariboru je od srede, 20. 4. 2022, do petka, 22. 4. 2022, potekalo Državno prvenstvo v boksu 2022. Ker je boks v Sloveniji zelo v porastu in se šport hitro razvija, je bilo tekmovanje letos zelo dobro organizirano in je prvič nastopilo tudi preko 150… »
Kronika PP Domžale: Pes napadel občanki in ju poškodoval
Domžalec 03.05.2022
Domžalski policisti so imeli pretekli teden v postopku več voznikov, ki so vozili pod vplivom alkohola, obravnavali so nasilje v družini, tatvino, vlom in poskus vloma v stanovanjsko hišo, obveščeni pa so bili tudi o ugrizu psa. V slednjem primeru… »


