Domžalec 07.11.2016  |  Miha Ulčar

V šestnajstem krogu Prve lige Telekom Slovenija so Kalcer Radomlje gostovale na stadionu Matije Gubca v Krškem, kjer so se še drugič v sezoni merili proti ekipi Kršega.

Tako kot prva tekma (2-2) se je tudi ta končala z delitvijo točk, za kar je v 88. minuti poskrbel najučinkovitejši Radomljan Marko Nunić. Tekma ni postregla z obilo kombinatorne igre, saj je bilo igrišče precej razmočeno, ponekod pa je tudi stala voda. Prvi so zapretili domači, Mensah je dobil žogo na levi strani šestnajstmetrskega prostora, zadel pa je zunanjo mrežo gola. Nekaj minut za tem je Jurečič streljal močno z osemnajstih metrov, a je streljal prek vrat.