Članice ŽKD LEDITA z zmago v 9. krogu vse bližje zaključnemu turnirju v mednarodni razvojni Extra ligi LPI.si

Domžalec 06.02.2017  |  Miha Ulčar

Tokrat so članice ŽKD LEDITA čakale neugodne nasprotnice iz Gorenjske (Jesenice- Kranjska gora), ki so zaenkrat druge na lestvici.

Pohvaliti je potrebno všečno in borbeno igro obeh ekip. Tekma je nihala po četrtinah (17:16, 10:16,11:11, 23:5). Z dobro obrambo tako domačink kot tudi nasprotnic je v obeh ekipah prisililo igralke v osnovne napake in slabo voljo ter rahlo nervozo na terenu. Šele v zadnji četrtini so se igralke Leditke zbrale in odigrale kot znajo, ter tako dobile derbi lige. S to pomembno zmago so se utrdile na prvem mestu lestvice in so vse bližje zaključnemu turnirju štirih