Druga zmaga Helios Suns proti Sixtu Primorski za polfinale Pokala Sixt Alpe Adria

Domžalec 07.02.2017  |  Miha Ulčar

Domžalski košarkarji so na drugi četrtfinalni tekmi Pokala Sixt Alpe Adria še drugič premagali Sixt Primorsko in se s tem uvrstili v polfinale tega srednjeevropskega tekmovanja (61:50).

Tomaž Bolčina je bil tisti, ki je Helios Suns v uvodu druge četrtfinalne tekme Pokala Sixt Alpe Adria popeljal v vodstvo z 2:0. Košarkarji Sixta Primorske so prestavili v višjo prestavo ter z dobrim metom izza črte 6,75 m sredi prve četrtine svojo prednost povišali na +8 (16:8). Že v uvodnih desetih minutah je trener Dejan Čikić dal priložnost mladim domžalskim košarkarjem – na igrišče sta stopila Aljaž Bratec ter Nejc Klavžar, ki je dosegel tudi prvo točko za