Mini pokal Spar ostaja v Domžalah!

Domžalec 19.02.2017  |  Miha Ulčar

Ekipa Helios Suns U13 je v finalu Mini pokala Spar v Domžalah s 65:42 premagala vrstnike iz Grosupljega in tretjič v zgodovini, drugič zapored, osvojila to tekmovanje.

V prvi četrtini smo spremljali izenačeno srečanje, ki so ga nekoliko boljše odprli Grosupeljčani, ki so tudi vodili po koncu osmih minut. Drugi del je minil v znamenju Domžalčanov, ki so s kolektivno igro na polčas odšli s prednostjo 11 točk. Na krilih Urbana Klavžarja, ki je bil na koncu proglašen za najbolj borbenega igralca, so košarkarji Helios Suns tudi v tretji četrtini povečali svojo prednost, v zadnjih desetih minutah pa so le še potrdili primat in osvojili