Na domačem parketu Helios Sunsi boljši od Sixt Primorske

Domžalec 16.09.2017  |  Miha Ulčar

V pripravljalnem srečanju pred začetkom uradnega dela sezone, Sunsi jo s tekmo Helios Alpe Adria Cup-a začenjajo 26.09., doma proti Levickim Patriotom (Svk), so Domžalčani na domačem parketu s 74:66 ugnali "tigre" Sixt Primorske.

V prvem polčasu so imeli precej več od igre domači, ki so tekmo odigrali brez rahlo poškodovanih Jureta Močnika, Aljaža Bratca in Aleksandra Sinebabnova. Vseeno so dobili obe četrtini prvega polčasa, eno z 21:16, drugo pa z 21:18. Ekipi sta v prvih 20 minutah dosegli po 6 trojk, zbrani gledalci pa so lahko uživali tudi v nekaj atraktivnih potezah na obeh straneh. Začetek drugega polčasa je pripadel gostom s Primorske, ki so se sredi 3. četrtine približali le na -4,