Nova visoka zmaga kadetinj ŽNK Radomlje

Domžalec 19.09.2017  |  Miha Ulčar

Ob reprezentančnem premoru v Slovenski ženski nogometni ligi, ženska A reprezentanca je namreč gostovala v Nemčiji, so imele tokrat glavno besedo dekleta ekip do 17 let.

Radomljanke so tokrat doma gostile ekipo Brežice 1919 in vknjižile še tretjo zmago. Ob izdatni zmagi 16-0 sta bili najbolj razpoloženi Ana Milović in Sara Adam, ki sta nasprotnicam zabili vsaka po šest zadetkov. Mlade Radomljanke so povedle že v četrti minuti, potem ko je podajo Ane Milović unovčila Sara Adam in iz bližine zadela. Do naslednjega zadetka so gledalci čakali šestnajst minut, potem ko se je Ana Milović odločila za strel s 25 metrov, žoga pa je vratarki