Brez organizatorjev igre ni šlo, v polfinale pokala napreduje Olimpija

Domžalec 05.01.2018  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so prekinili serijo sedmih zaporednih zmag, potem ko so morali v povratni tekmi četrtfinala Pokala Spar v gosteh priznati premoč Petrol Olimpiji s 86:65.

Končni rezultat si pove dejstvo, da je Olimpija zasluženo prišla do zmage, ne pokaže pa povsem jasne slike, saj so bili Domžalčani še na koncu tretje četrtine povsem v igri za morebitno napredovanje. Ob domači zmagi za točko in zaostanku v Stožicah za vsega štiri, so bile vse možnosti še odprte. A je žal zmanjkalo moči. Težave so se sicer pojavile že takoj na začetku, ko je sredi prve četrtine postalo jasno, da je poškodba kapetana Jureta Močnika prehuda, da bi