V obračunu poškodovanih Domžalčani potegnili krajšo

Domžalec 07.01.2018  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so v 12. kolu Lige Nova KBM gostovali pri ljubljanski Iliriji in, po spodbudnem prvem polčasu, v drugih 20 minutah preveč popustili ter tako zabeležili poraz z 82:74.

Veseli odlična predstava mladega, 17-letnega Alexandra Shashkova, ki je tekmo končal pri 19 točkah in 7 skokih. Domžalčani, ki so morali zaradi poškodb tekmo v Hali Tivoli odigrati brez vseh treh organizatorjev igre, Jureta Močnika, Nejca Klavžarja in Mateja Rojca, so v prvih 15 minutah uspešno kontrolirali rezultat, uspešni pa so bili predvsem izpod koša, kjer je pri domačih manjkal makedonski orjak Ljubomir Mladenovski. Manjši padec koncentracije Sunsev v zadnjih