Mladinci Helios Suns v finalu državnega prvenstva U19

Domžalec 24.03.2018  |  Miha Ulčar

Mladinska ekipa Helios Suns A se je, s četrtfinalno zmago nad Parklji ter polfinalno nad KOŠ Primorsko, uvrstila v veliki finale državnega prvenstva za fante U19! Domžalčani bodo lovoriko iz lanske sezone branili proti košarkarjem Krke, domačinom zaključnega turnirja.

Finale je na sporedu jutri, 25. 3. 2018, v novomeški dvorani Leona Štuklja, tekmo pa si bo mogoče ogledati tudi v neposrednem TV prenosu na Šport TV 2. Četrtfinalni obračun z ekipo Parkljev iz Ljubljane je bil izredno napet do zadnje sirene. Domžalčani so si sicer v zaključku tretje četrtine priigrali že 14 točk naskoka (56:42), dobre štiri minute pred koncem pa še vodili za 8, 69:61, a so Parklji vztrajno nižali zaostanek, tekmo končali z delnih 8:0 in minuto pred