Mladinke Calcit Volleyja državne prvakinje

Domžalec 23.12.2019  |  Miha Ulčar

Že v lanski sezoni so se mladinke Calcit Volleyja odkrito spogledovale z naslovom državnih prvakinj, vendar so v finalu morale priznati premoč Novi KBM Braniku.

Letos so na zaključnem turnirju v Novi Gorici v polfinalu premagale prav Mariborčanke z 2:0 (21, 15), v finalu pa so s 3:1 (15, -22, 16, 17) nadigrale še domači GEN-I Volley in prišle do zasluženega prvega mesta, saj v sezoni niso izgubile niti ene tekme. Kamniške mladinke so že na območnem prvenstvu najavile, da bodo tudi v letošnji sezoni skušale priti do zadnje stopničke državnega prvenstva. Na Jesenicah so na območnem prvenstvu brez izgubljenega niza premagale