Kamniški plavalci osvojili 15 medalj na Zimskem odprtem združenem državnem prvenstvu Slovenije

Domžalec 27.01.2020  |  Karin Božič Zupančič

Od 23. do 26. januarja 2020, je v bazenu Tivoli v Ljubljani potekalo Zimsko odprto združeno državno prvenstvo Slovenije 2020 v 25-metrskih bazenih, ki se ga je pod vodstvom trenerja Mihe Potočnika udeležilo 10 plavalcev 1. in 2. selekcije Plavalnega kluba Kamnik.

Kategorije: Kadetinje (14 in 15 let): Veronika Jezeršek, Marja Maček Sitar, Taja Vejnovič Kadeti (15 in 16 let): Jakob Prebil, Bor Slana, Gašper Stele Mladinke (16 in 17 let): Eva Bende, Maja Helena Končar, Maja Vezenkova Mladinci (17 in 18 let): Jernej Prebil Z odličnimi rezultati so poskrbeli za veselje v ekipi in v navijaških vrstah, saj so v konkurenci 381 plavalcev iz 29 slovenskih klubov, skupno osvojili 15 medalj in se uvrstili v 33 finalnih obračunov.