Kamniški Vaterpolisti VD Calcit Kamnik začeli sezono z zmago

Domžalec 28.01.2020  |  Karin Božič Zupančič

Kamniški Vaterpolisti VD Calcit Kamnik so začeli sezono članskega državnega prvenstva z zmago nad VK Borac iz Banje Luke z rezultatom 19:15 (4:3, 4:4, 6:2, 5:6).

VK Borac iz Banje Luke tudi letos gostuje v slovenskem državnem prvenstvu. Okostje ekipe tvorijo mladi igralci, ki so trd oreh marsikateremu nasprotniku. Začetek tekme se je začel z vodstvom naših. Gostje so držali priključek vse do polčasa, ki so ga dobili naši vaterpolisti z 8:7. V tretji četrtini je kamniški stroj začel mleti in naši fantje so odšli na odmor pred zadnjo četrtino na varnih pet golov razlike. V zadnji četrtini je po nekoliko bolj grobi igri iz