Pokleknili sekundo pred koncem

Domžalec 03.03.2021  |  Miha Ulčar

Za razliko od prejšnjih tekem, so Helios Sunsi tokrat zbrano odigrali vseh 40 minut, z dvema prostima metoma Daniela Vujasinovića prišli do izenačenja 15 sekund pred koncem, nato pa koš za poraz, s strani Novaka Musića, prejeli dobro sekundo pred koncem.

Poskus iz obupa Blaža Mahkovica ni našel cilja, Podgorica je tako slavila s 87:85. Domžalčani so tekmo odprli z mega zabijanjem Urbana Omana, ki ga je odlično našel Vujasinović, vseeno pa so nato večji del tekme zaostajali, a v nobenem trenutku toliko, da bi se zasedba iz črnogorske prestolnice lahko na parketu popolnoma sprostila. Mihailo Sekulović pri Heliosu in Mikaile Tmušić pri Podgorici sta vlekla en in drugi voz v uvodni četrtini, v drugih desetih minutah pa