Neverjetna 1. četrtina Helios Sunsov odločila tekmo v Šenčurju

Domžalec 27.04.2021  |  Miha Ulčar

Domžalski košarkarji so z atomskimi uvodnimi desetimi minutami, ki so jih dobili kar s 26:5, tlakovali pot k tokratni zmagi v gosteh proti Gorenjski gradbeni družbi Šenčur.

S kar 19 zadetimi trojkami so na koncu slavili s prepričljivih 58:92. Kaj takega letos od Helios Sunsov še nismo videli. Čeprav še vedno brez poškodovanih Sekulovića, Vujasinovića, Prepeliča in Mirtiča, na drugi strani je tudi Šenčur pogrešal Rama Rizvića in Dina Murića, so Domžalčani v prvih desetih minutah zadevali, skakali, vsake toliko pa tudi leteli po igrišču in 1. četrtino dobili z neverjetnih 5:26. Čeprav so se domači v nadaljevanju vseeno prebudili, pa to