Judoisti imeli uspešen tekmovalni dan na Ptuju

Domžalec 21.09.2021  |  Karin Božič Zupančič

V nedeljo, 19. septembra 2021 so se tekmovalci Judo kluba Komenda udeležili uradnega tekmovanja za Pokal Ptuja 2021, kjer so z velikim številom tekmovalcev ponovno pokazali odlično pripravljenost in osvojili mnogo kolajn, od tega največ zlatih, kar je resnično velik napredek.

Skupno so judoisti JK Komenda s sekcijo v Kamniku v kategorijah U10, U12, U14, in U18 osvojili 12 zlatih, 9 srebrnih in 5 bronastih kolajn ter se kot ekipa uvrstili na končno 3. mesto izmed vseh sodelujočih klubov. Zjutraj so z borbami začeli najmlajši judoisti, kjer so tekmovali tudi otroci s skupin na OŠ Stranje, OŠ Šmartno v Tuhinju, OŠ Moste pri Komendi in Virtus Kamnik. Nekateri so tekmovali prvič in si nabrali izkušnje za naslednje domače tekmovanje Pokal